Google Plus Twitter Facebook
Oyun
subwaysurfershizliol
subwaysurfershizliol

UberStrike Oyna

subwaysurfershizliol
UberStrike Oyna
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (36 votes, average: 4,03 out of 5)
Loading...Loading...

OYUN BİLGİLERİ:

OYUN

Oynanma: 982 Kez
Eklenme: 13 Şubat 2013
Kategori: Online Oyunlar

OYUN AÇIKLAMASI

Tarayıcı tabanlı MMOFPS oyunu UberStrike, 3 boyutlu grafikleri ve alışılmışın dışındaki haritalarıyla FPS tutkunlarının beğenisini topluyor. Dünya çapında 8 milyondan fazla kayıtlı kullanıcısı bulunan UberStrike’ı hiçbir yükleme yapmadan standart değerlerle tarayıcınızdan oynayabileceğiniz gibi küçük bir client yükleyerek yüksek kalitede grafiklerle daha hızlı oynamanız da mümkün.

Cmuna tarafından geliştirilen ve ilk olarak Paradise Paintball ismiyle Facebook üzerinden piyasaya sürülen oyun daha sonra UberStrike adını alarak farklı platformlar için de hizmet vermeye başladı. Kasım 2012′de facebook üzerinden en çok oynanan FPS oyunu olan UberStrike’ın Mac kullanıcıları için de client’ı mevcut.
Sahil, uzay, orman, tapınak gibi farklı haritaların yer aldığı oyunda hartialarda bulunan su birikintilerine girip yüzebilir, silahlarınızla veya özel rampaları kullanarak yüksek platformlara çıkabilirsiniz. Bu özellikleriyle Quake 3′ü anımsatan UberStrike’ı Deathmatch ve Team Deathmatch olmak üzere 2 farklı modda oynayabilirsiniz.
Detaylı karkakter yapılandırma özelliği de bulunan oyunda karakterinizin görünüşünü bir çok yönden özelleştirebilirsiniz. Tabanca, keskin nişancı tüfeği, otomatik tüfek, bomba, pompalı tüfek ve bomba atar gibi farklı türlerde bir çok silah seçeneği bulunan UberStrike’da tek tabanca takılabilir veya bir klana girerek ekip olarak maçlara katılabilirsiniz.

OYUN ETİKETLERİ

wolfteam oyna

counter strike 1.6 oyna

, , ,

YORUMLAR

Yorum Yapın

YENİ OYUNLAR